• Неодамнешно
Начин да се слави
zoom_in

Начин да се слави

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одете глам со оваа розова фолија реверзибилна пластична чаршав. Мерењето на овој чаршав е еднакви делови модерни и функционални. Користете го ова за секоја пригода! 1 покраина за пластични чаршафи со розова фолија. Совршено за секоја пригода.

Избор на купувачи..