• Неодамнешно
Одморот засолниште на закривениот раб на кривината, тапацирана, близнак, сива боја
zoom_in

Одморот засолниште на закривениот раб на кривината, тапацирана, близнак, сива боја

DEN 1344.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изберете ја вашата големина : Достапно во големини на близнаци/близнаци XL, целосна/целосна XL, кралица и крал/Калифорнија кралски големини. Кликнете овде за да ги видите упатствата за склопување. Димензии на пакетот : 41 ”l x 33” w x 4 ”h; тежи 42 килограми. Заштитен производ : Изграден за да трае, ние ја поддржавме оваа глава со 2-годишна гаранција. Изберете ја вашата боја : достапна во пет колорити за да ја надополни вашата естетска. Лесно одржување : Исчистете ги дамките од тапацир со топла вода и лесен детергент. Потребно е собрание. Спецификации : Собрани димензии на производот : 39,8 ”l x 3,9” w x 58 ”h; тежи 31 фунти. Материјали : Малезиско гума, полиуретанска подлога за пена, полиестерско лигав со влакна, полиестер.Остатокот Havenhillsboro Curved Edge Headboard е стилски и издржлив додаток во која било спална соба. Овој производ се испорачува директно до вашата врата во една удобна кутија, подготвен да се собере со упатства за лесно следење.

Избор на купувачи..