• Неодамнешно
Време и време женски долго печатено дастер
zoom_in

Време и време женски долго печатено дастер

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барате нешто за да ја завршите вашата облека? Го најдовте! Долгото печатениот Дастер на времето и Tru има долга, лабава и драпеј силуета што ја размачкува вашата фигура. Лесен со безвременска привлечност, овој женски дастер е завршен допир за вашиот изглед и совршен за секојдневни прилики! Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S/m. Вклопување : опуштено; преголем. Затворање : Отворен фронт. Ракави : ракави со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Долготрајниот печатен дастер од време и Тру.

Избор на купувачи..