• Неодамнешно
Terra & Sky Women's Plus Sime Layer Layer Top Top
zoom_in

Terra & Sky Women's Plus Sime Layer Layer Top Top

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој лесен основен резервоар помага да го направите вашиот ден да се олади, секојдневно и удобен! Изработено во мека и истегната ткаенина, овој резервоар се одликува со ласкаво деколте, ленти за градник и силуета што тенок. Разновиден додаток на вашите најважни гардероба, овој резервоар го гради вашиот секојдневен изглед од положување под јакна или го носи сам за потопол ден. Исклучиво на. Материјал : Бело : 95% модал/5% спандекс; Други бои : 97% модал/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување на телото; Цврсти тонови и отпечатоци од контраст. Women'sенски плус резервоар за распоред од Terra & Sky.

Избор на купувачи..