• Неодамнешно
Организатор на чувари на вратите
zoom_in

Организатор на чувари на вратите

DEN 1599.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа ставка е дизајнирана да одговара на специфични возила. Ве молиме, проверете дали е точна вклопување во дел пред да го набавите овој проект. Контактирајте го продавачот директно за дополнителни информации за производот и достапност. Организаторот на вратите мери 21-3/4 во високи и 20-1/4 широко. Три трајни капаци на челични ленти одржуваат сè додека возите. Една послужавник има кружни испади, втората има слотови за прилагодливи делители, а третата лента се затвора. Карактеристики Организатор на алатки Топ и две ленти со капаци. Вклучени делители. Спецификации Заврши : Бело палто со прав оклоп-туф. Материјал : челик. Големина : 21,75 "x 20,25". Метод на монтирање : врата. - SKU : KSAO504758.

Избор на купувачи..