• Неодамнешно
Трибална област Нулум Шаина, 6 ', сиво
zoom_in

Трибална област Нулум Шаина, 6 ', сиво

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Племенскиот дизајн се среќава со модерна софистицираност во килимот на племенските бендови Хена. Неговиот меко потресен изглед е прекрасно функционален комплемент на современите и боемските стилови, додека трајната конструкција ја прави грижата за овој килим ветре. Племенскиот дизајн се среќава со модерна софистицираност во килимот на племенските бендови Хена. Неговиот меко потресен изглед е прекрасно функционален комплемент на современите и боемските стилови, додека трајната конструкција ја прави грижата за овој килим ветре.

Избор на купувачи..