• Неодамнешно
Complateенски и женски плус капки тужба за унија
zoom_in

Complateенски и женски плус капки тужба за унија

DEN 123.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опуштете се со празничниот дух со вашето возрасно руно лос, пад на пижами. Костумот со меки од руно се чувствува како голема прегратка со долги ракави и целосен преден патент. Ребрести плетени манжетни на ракавите и ногата се држат во топлината. Целокупната карирана лос печатење е украсена со везена метална апликација на капакот на капките на задниот дел. Pajamame Pajama Seat Moodie е машина што се пее. 100% полиестер ангел руно; Предна тужба за унија; Везено аплицето за задно седиште од џеб; Ребрести плетени манжетни; Машина за перење.

Избор на купувачи..