• Неодамнешно
Воздухопловни надувувања кои стојат Jackек тиква, 4 ''
zoom_in

Воздухопловни надувувања кои стојат Jackек тиква, 4 ''

DEN 332.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поздравете ги вашите гости за Ноќта на вештерките со овој празничен надувување на воздухот што стојат на тиква од Jackек. Овој Spooktacular надувување е совршен додаток на секоја сцена за Ноќта на вештерките, а поставувањето е супер едноставно. Само вклучете го, вложете го надолу и гледајте ја магијата што се расплетува. Откако вашиот надувување е подготвен, ќе можете да уживате во погледот на пријателскиот лик Jackек-О'-фенер, осветлен од вклучените LED светла, облечена во капа на вештерка и држејќи се на транспарент што гласи, "Среќна Ноќта на вештерките. "Покажете ја оваа забавна декорација на Ноќта на вештерките како самостојна или комбинирајте ја со други надувувања на воздухот за да создадете сопствена сцена. Направете ја оваа Ноќта на вештерките вашите најраскрени, сепак со сезонски украси како што се воздушните надуени надуени, кои стојат Jackек тиква. Воздухопловни надуени надувувања кои стојат Jackек тиква, 4 ' : Забавна и празнична надувување на Ноќта на вештерките. Осветли со светли, енергетски ефикасни LED диоди. Само-инсипликација во секунди. Дефлати за лесно складирање. Вклучува тешки влогови на тревници, тетри и сè друго што ќе ви треба за да завршите лесно поставување на отворено. Застанува на 4 'високи.

Избор на купувачи..