• Неодамнешно
Печатење со долг ракав за девојчиња за чудо нација, тешки маици со ленти и цврсти деца, 3-пакувања, големини 4- & плус
zoom_in

Печатење со долг ракав за девојчиња за чудо нација, тешки маици со ленти и цврсти деца, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие деца-тешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашето мало девојче. Удобниот стил на екипаж и стил на долг ракав е совршен за време на игра или случајно дружење дома-и доаѓа во три пакувања за заштеда на пари за да можете да се занимавате. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. Fit : Полу-опремени. Деколте : екипаж. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вклучува отпечатоци, ленти и цврсти материи. Докажано дете тешко : без ознака за дополнителна удобност. Маица со долг ракав 3-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

Избор на купувачи..