• Неодамнешно
Време и време женски пуловер качулка
zoom_in

Време и време женски пуловер качулка

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тоа е засекогаш нешто. Времето и „Пулвер“ на Tru е суштинско значење на кое може да се сметате за наредните години. Изработено во пријатно руно со лабаво вклопување за лесно поставување. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : Средна тежина. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V вметнете на деколте, ребрести манжетни и полите, го тужеше руно. Пулвер худи за жени од време и вистински.

Избор на купувачи..