• Неодамнешно
1 2 W 32 D 44 H Олимписки мазен занаетчиски перспектива, Даглас ела
zoom_in

1 2 W 32 D 44 H Олимписки мазен занаетчиски перспектива, Даглас ела

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво и дрва што се во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Изработени од квалитетно дрво и нашите рустични производи од дрво нудат безвременски стил, вредност и архитектонска разлика во која било структура. Автентични детали и занаетчиски рачно изработени. Можеме да направиме кој било производ за нарачка да работи од фотографија, скица или планови. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Направен од најдобрите северни шуми. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Избор на купувачи..