• Неодамнешно
Начин да се слави умирање на велигденско јајце, сино, 8 “
zoom_in

Начин да се слави умирање на велигденско јајце, сино, 8 “

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте лукав со начинот да го прославите угодното велигденско јајце! Ова сино јајце може да се обои и украсе, колку и да сакате. Користете боја, сјај, лепак, sequins или што сакате да создадете неверојатен дизајн инспириран од Велигден. Мерење на осум инчи, ова јајце е одлична алтернатива на природните јајца и може да се користи повторно година после, за да можете да ја задржите Велигденската забава. Исто така е шупливо и исклучително лесен, што го олеснува транспортот до и од настани, забави, училишни активности и многу повеќе. Бидете сигурни да го проверите целиот пат да ја прославите колекцијата за повеќе партии за забави, украси и додатоци со Велигденска тематска забава! Станете креативни и разнобојни со начинот да го прославите угодното велигденско јајце. Начин да се слави угодното велигденско јајце, сино, 8 " : сино јајце. Подготвени да се обои и украсе. Начин да се прослави колекцијата за повеќе велигденски теми за забави, украси и додатоци.

Избор на купувачи..