• Неодамнешно
Гроздобер какао чоколадо реклама париски десерт врамен сликарски уметнички отпечатоци
zoom_in

Гроздобер какао чоколадо реклама париски десерт врамен сликарски уметнички отпечатоци

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Stuple Industries е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Сместено во Johnонстон, Род Ајленд, нашата цел е да произведуваме производи направени од Америка, кои се достапни за просечниот потрошувач и доволно импресивни за дури и за најтешкиот декоратор. Ние го комбинираме пријатното искуство и грижа за мал бизнис со знаење и дистрибуција на еден во многу поголеми размери. Со нашиот деловен модел може да го смести секој клиент, без оглед колку е голем или мал. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Леонетто Капиело.

Избор на купувачи..