• Неодамнешно
Ребрести хеланки на девојчињата Гаранималс, големини 0 3М-24м
zoom_in

Ребрести хеланки на девојчињата Гаранималс, големини 0 3М-24м

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Три навивачи за ребрести хеланки на Гаранималс. Овие основи за сè што и ’помагаат да ја искористи максимумот од нејзината гардероба. Лизгајте ги со мета или џемпер за класично обичен изглед или таа може да ги носи под здолниште или фустан за дополнително покритие и стил. Супер-меки и удобни, овие хеланки се задолжителни. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен.

Избор на купувачи..