• Неодамнешно
Marmont Hill Jazzy Lion Canvas wallидна уметност
zoom_in

Marmont Hill Jazzy Lion Canvas wallидна уметност

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа џази на wallидот на лавовите платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Marmont Hill Jazzy Lion Canvas Wallидна уметност : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност.

Избор на купувачи..