• Неодамнешно
Обновен HP G SFF работна површина со Intel Core i5-4570S 2.9GHz процесор, 8 GB меморија, хард диск од 500 GB и Win Pro
zoom_in

Обновен HP G SFF работна површина со Intel Core i5-4570S 2.9GHz процесор, 8 GB меморија, хард диск од 500 GB и Win Pro

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Идеално за работа или игра, реновираната работна површина HP 600 G1 SFF има процесор Intel Core i5-4570 S 2.9 GHz и 8 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе на хард диск од 500 GB. Тоа е совршена работна површина за сите ваши компјутерски потреби. Intel Core i5-4570 S 2.9 GHz. 8 GB RAM меморија. 500 GB HDD. Intel HD графика. Пристаништа : 4 USB 3.0, 6 USB 2.0, сериски, RJ-45, Combo Combo приклучок за слушалки/микрофон, Display Port. Димензии на системот : 3,95 in. H x 13.3 in. W x 14.9 in. D. Тежина на системот : 16,7 lbs . Содржина на пакет : Компјутерски систем, кабел за напојување, тастатура и глувче. Заливи : 1 2,5-инчен внатрешен, 1 3,5-инчен внатрешен. Оптички погон : DVDRW. MFG година : 2013-2014 година. За да ги видите спецификациите на производителот за овој производ, кликнете овде. За да видите список на додатоци за компјутер, кликнете овде. Трчајте во користениот компјутер и електроника за повеќе пари за да потрошите. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Избор на купувачи..