• Неодамнешно
Stuple Industries Симпатична форма на виножито и сонце Бохо Деца Додл, 24, дизајн од Тејлор Шенон Дизајнс
zoom_in

Stuple Industries Симпатична форма на виножито и сонце Бохо Деца Додл, 24, дизајн од Тејлор Шенон Дизајнс

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 2 парчиња, секоја врамена од 24 x 1,5 x 24. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : шема; Сонце; Виножито; Точки; Жито; Деца; Теракота; Бохо; Обурн; Деца; Doodle; Креда; Креони ;. Дизајн од Тејлор Шенон Дизајнс.

Избор на купувачи..