• Неодамнешно
Бебето прво од Немкор се постави гушка и игра еднорог
zoom_in

Бебето прво од Немкор се постави гушка и игра еднорог

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој дво-парче ќебе и кадифен сет на играчки се сите ваши малечки што треба да се чувствуваат топло, пријатно и утешно. Clainебето е изработено од ултра-мек материјал кој е издржлив и машински перење. Плишната играчка има три интерактивни карактеристики што прават забавни звуци. Оваа кадифен е сигурен дека ќе го задржи вашето малечко да се забавува во текот на целиот ден, што го прави совршен придружник! Препорачано за возраст од 6 месеци и повеќе. 30x40 ”. Плишана е 10 "Седи.

Избор на купувачи..