• Неодамнешно
Medline Unise Angelstat Reversible Classic Fit V-Neck Scrub Top
zoom_in

Medline Unise Angelstat Reversible Classic Fit V-Neck Scrub Top

DEN 317.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Medline Angelstat Unisex Reversible Scrubs врвови, меки како ветре и мазно до допирот Medline Angelstat Unisex Reversible V-Neck Scrub кошула. Богата со памук, мешавината станува помека и помека, толку повеќе се мие. Издржлив. Реверзибилна унисекс во боја по големина на пристрасност на вратот. Класично вклопување за чистење панталони со грб.

Избор на купувачи..