• Неодамнешно
Софија интимира од софија Вергара, женски контура со ребрести фустан
zoom_in

Софија интимира од софија Вергара, женски контура со ребрести фустан

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лизгајте се во нешто малку помек, малку слабо и неверојатно ласкаво. Софија Вергара го има вашиот еден и направен ноќен изглед комплетен со овој фустан со ребрести контури. Контурен дизајн ги гушка вашите криви; Завршено со долг пресек наназад за да се најде вашиот салон достоен изглед со стил и удобност. Не заборавајте : лентите за рамото се прилагодуваат за совршено вклопување. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante. Софија Вергара ха лоградо комплетен an una sola pieza el изгледа совршено пара ла ноче кон естедо вестидо contorneado y acanalado. Un diseño contorneado que abraza tus curvas y un acabado con una larga abertura en la parte posterior lo colocan, con stilo y comodidad, a la cabeza de tus atuendos de descanso. Recuerda : Las Tiras de los hombros se austan para lograr el talle Perfecto. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 71% Рејон/29% полиестер/71% рајан; 29% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Опремена/Talle Ajustado. Должина : MIDI; 43 ”од највисоката точка на рамото за големина S/largo медиумска пирна; 43ʺ desde el punto más alto de los hombros para la talla pequeña „s“. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : контура, ребрести тело; прилагодливи ленти за рамо; задниот отвор; шарм на лого во центарот наназад/Вестидо Contorneado y de Tela Acanalada; Tirantes Ajustables Sobre Los Hombros; Abertura en la parte posterior; Amuleto con Logotipo en el centro de la parte задниот дел. Conterенски контурен фустан со ребрести фустани од Софија интимира од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Избор на купувачи..