• Неодамнешно
Фармерки со Софија од Софија Вергара Долга ракав Плоштад Плоштад ПРИРАЧНИК
zoom_in

Фармерки со Софија од Софија Вергара Долга ракав Плоштад Плоштад ПРИРАЧНИК

DEN 321.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мачката е надвор од торбата. Вашиот омилен врв е конечно тука : Телото на вратот на вратот Софија Вергара, забележан со задебелен гепард и женски флорали. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Secreto Ha Sido Revelado. Hasta que por fin llegó tu blusa oviorita : el leotardo de ecote cuadrado de sofia vergara, moteado con un atrevido estpamdado de guepardo y delikadas flores. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modeo : Estatura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина xs/la Modelo viste una Talla Extrapequeña (XS). Опремена/Тале Адестадо. Плоштад врат/ Ескоте Куадрадо. Целосно печатење/ естападо завршено. 92% полиестер/8% еластан/92% полиестер; 8% еластан. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Фармерки со Софија од Софија Вергара гепар-отпечаток за отпечатоци за жени/Леотардо де Ескоте Куадрадо де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто за културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Избор на купувачи..