• Неодамнешно
Без граници за печатење на решетки за печатење на јуниори
zoom_in

Без граници за печатење на решетки за печатење на јуниори

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед. Codcon Fit ги гушка вашите облини додека печатењето за очи го одржува свежо. Пар со омилените потпетици и кожна јакна за тоа, за тој кул девојка, или спарете се со патики и тексас јакна за тој без напор обичен изглед. Исклучиво на. Материјал 95% полиестер/5% спандекс; Постава; 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : каросерија мини фустан; хитови над коленото. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки ленти. Ockебови : Ниту. Карактеристики : V- врат; двојно разурнати предност; сето тоа печатење; наредени. Рушена фустан од мрежи за јуниори од без граници.

Избор на купувачи..