• Неодамнешно
Sakura Sumogrip Premium Technology Technology Block B Block B Eraser, PK
zoom_in

Sakura Sumogrip Premium Technology Technology Block B Block B Eraser, PK

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој бришач ја карактеризира најновата технологија кај Erasers. Еразарот е составен од микропорозни клетки кои се конструирани како мрежа за да соберат графитни марки. Пената на отворени ќелии ќе влезе во малите жлебови на хартијата за почисти резултати. Овој пакет содржи еден 3,125x1.5x.5 инчен бришач. Е во согласност со ASTM D 4236. Увезено. Sumogrip Premium Block Eraser B300 1/Pkg.

Избор на купувачи..