• Неодамнешно
Менс дво -тон танталум чекор венчален бенд - прстен на танталум
zoom_in

Менс дво -тон танталум чекор венчален бенд - прстен на танталум

DEN 608.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете класичен со маж-прстен на златен тон направен со траен танталум, кој може да се носи како модно парче или бенд за венчавки. Ова фино парче има замрзнат центар за сатен во сребрен тон и дизајн на чекор. Означете празници или дополнителен посебен ден со овој машка дво-тон танталумска чекори. Машка дво-тон танталум чекор свадбена лента Свадбениот бенд на убав комфор, кој е погоден, машката бенд изработена во танталум со јонски позлати со златен тон и замрзнат центар за сатен. Танталум е многу издржлив алтернативен метал што добива популарност во индустријата за накит. Завршување на накит/позлата : Замрзнат сатен, полиран, жолт јонски позлатен. Ширина : 8 мм. Хипоалергичен и отпорен на опаѓачки. Увезени. Избришете со мека крпа за чистење.

Избор на купувачи..