• Неодамнешно
Без граници јуниори ги испуштија шорцевите од белмуда во тексас
zoom_in

Без граници јуниори ги испуштија шорцевите од белмуда во тексас

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ажурирајте ги вашите најважни работи за гардероба за сезоната и подгответе се со топло време со овие модерни шорцеви во Бермуда од без граници. Детенот за истегнување нема да го ограничи вашето движење, а искривениот полите им дава отстапувачки изглед совршен за да се вратат на вашиот слободен ден. Одлично за дружење со пријателите, релаксирање или патување. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/24% полиестер/2,8% вискоза; 1,2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови на средината на бутот. Затворање : Копче и летање со поштенски. Ockебови : 3 предни џебови и 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Контурна лента за половината; исцрпено полите. Јуниори исфрлени шорцеви од Бермуда од Бермуда од без граници.

Избор на купувачи..