• Неодамнешно
Georgeорџ машки Хенли со кратки ракави
zoom_in

Georgeорџ машки Хенли со кратки ракави

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Максимална удобност и максимален стил со Tee на Georgeорџ Хенли. Класичен дизајн и супер-меко чувство, гарантира дека оваа мета ќе се носи на повторување. Кратките ракави го олеснуваат слојот со вашата омилена фланела или кошула предната кошула во студени денови или носете ја соло во потопло време. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со плоча со три копчиња; задниот врат за додадена удобност; Мека, ткаенина за дишење. Хенли е со кратки ракави за мажи од Georgeорџ.

Избор на купувачи..