• Неодамнешно
Кабинет за складирање на метални гаражи од Miniayam 70 H со врати и прилагодливи полици, бело
zoom_in

Кабинет за складирање на метални гаражи од Miniayam 70 H со врати и прилагодливи полици, бело

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Неговата пространа структура обезбедува заштита на вашите предмети од изложеност на светлина, температурни флуктуации, нечистотија и прашина. Идеално за канцеларија, гаража, дневни соби, кујнски оставата, чајната кујна и просторијата за комунални услуги. Голем дизајн на вселената : Miniam Taln Steel Cabinate не само што нуди доволно простор за складирање за вашиот предмети, но исто така може да се пофали со внатрешен дизајн кој ја максимизира употребата на која било просторија. Упатство за инсталирање на кабинет за складирање на метална гаража. Број на полици : 4. Отпорен на 'рѓа : Да. Како и да е, пакетот вклучува сеопфатни упатства за склопување што го прават процесот лесен за следење . Материјал со висок квалитет : Метална рамка со тешки метави на мини-се може да се пофали со цел дизајн-во-еден со засилена поддршка. Без разлика дали ви требаат специфични опции за складирање или треба да создадете уникатни простори за складирање, нашиот кабинет нуди флексибилност за да ги задоволи сите ваши потреби за складирање . Направено од метал обложен со прав за лесна чиста и грижа. Вклучена работна површина : Бр. Исто така, опремена е со заклучување со висок степен за обезбедување вредни предмети и вклучени се две клучеви. Вклучени тркала : Бр.Кабинетот за складирање Miniyam нуди без напор решение за организирање на вашата соба за перење, гаража или работна станица со елегантен и недооценет дизајн.

Избор на купувачи..