• Неодамнешно
Дизајн на потпис од Ешли Кејтбрук правоаголна крајна табела, сива
zoom_in

Дизајн на потпис од Ешли Кејтбрук правоаголна крајна табела, сива

DEN 1215.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со своите земјни нијанси и чиста едноставност, крајната табела на Кејтбрук е модерен стил со чувство на топлина и леснотија. Завршено во исушена сива боја што е во право на тренд, оваа дизајнерска табела ја крева шипката на форма и функција со двојни електрични места и USB порти за да ги задржите вашите високо-технолошки гаџети на готово.

Избор на купувачи..