• Неодамнешно
Краток ракав за максимални максиски фустани за девојчиња за чудо нација 4- & плус
zoom_in

Краток ракав за максимални максиски фустани за девојчиња за чудо нација 4- & плус

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оставете ги добрите времиња да се тркалаат со вашиот мал рок -arвезда во овој прекрасен макси фустан од Wonder Nation! Истакнати во две слатки отпечатоци, овој фустан е во ткаенина од полиестер/спандекс за да ја задржи кул и удобна за сите прилики. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : дното на peplum; Текстурирана ткаенина на Зиг Заг; печатење на сите. Фустан со ракав за ракави за девојки од чудо нација.

Избор на купувачи..