• Неодамнешно
ранец на Ипк 17,5 , сино камо
zoom_in

ранец на Ипк 17,5 , сино камо

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршено за студенти, овој ранец на i Pack нуди организирано складирање за сите ваши материјали. Овој ранец со целосна големина нуди дополнителен голем главен оддел, внатрешен џеб за лаптоп, предни џебови за поштенски патенти и внатрешен организатор. Ранецот исто така има и џеб од страна на решетката и страничен поштенски џеб. Подготвени и прилагодливи ленти за рамо го прават овој ранец удобен и лесен за носење. Направено од траен полиестер. Ипак 17,5 "ранец, сино камо.

Избор на купувачи..