• Неодамнешно
Смооши каша боја на вашата сопствена Удел Еднорог
zoom_in

Смооши каша боја на вашата сопствена Удел Еднорог

DEN 287.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте креативни и имагинативни додека дизајнирате smooshy mushy сите свои со бојата на вашата сопствена измама муш Удел Унгорн! Прилагодете го вашиот измамник карактер со светла боја маркери за да направите забавни дизајни и обрасци на бои. Вашиот измамник ќе се истакне како еден од еден вид додека ја искажувате вашата личност со секој уникатен дизајн. Смокиските кашари ликови се незгодни на допир и одлични за олеснување на стресот или забавно сензорно искуство. Препорачано за возраст од 6 и повеќе години. Smooshy Mushy Color Ise use Udelle Unicorn : Боја и дизајнирајте забавен измамник -кашав карактер за да го направите сето тоа свое. Маркерите со светла боја ви овозможуваат да креирате персонализирани детали користејќи забавни модели на бои. Smooshy Mushy е мек на допир и нуди забавно сензорно искуство. Одлично за олеснување на стресот и вознемиреноста. Прикажи за сите да видат. Опсег на возраст : 6 години и повеќе. Содржина : 1 Smooshy Udelle Unicorn, 5 дизајнерски маркери. Боите на маркерите може да се разликуваат.

Избор на купувачи..