• Неодамнешно
Преминување во сино врамен печатење во сликарство
zoom_in

Преминување во сино врамен печатење во сликарство

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој премин во сино -врамени печати за сликање е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Преминување во сина врамена слика за печатење.

Избор на купувачи..