• Неодамнешно
Светло розово злато од розово злато блесна сребрена смарагд-исечена обетка обетки
zoom_in

Светло розово злато од розово злато блесна сребрена смарагд-исечена обетка обетки

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие обетки имаат зачудувачки центар на смарагд-светло розов CZ камен. Обетките се обезбедени со ловци и се изработени целосно од розово злато-тон над среброто на Стерлинг. Светло розово ЦЗ розово злато блескаше Стерлинг сребро смарагд-исечени обетки : Изработено во розово злато блесна Стерлинг сребро1.04 КТ. Т.Г.В. Czsecured од Leverbacks.

Избор на купувачи..