• Неодамнешно
Регал имот, филтрирање на безжично светло, еко -горе надолу, сенка на саќе, слонова коска, 59,5W 72L
zoom_in

Регал имот, филтрирање на безжично светло, еко -горе надолу, сенка на саќе, слонова коска, 59,5W 72L

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите бои имаат бела поддршка за униформа изглед однадвор. Сенката во стилот на саќе Обезбедете вистинска количина на приватност и филтрација на светлина, овие нијанси се исто така одличен извор на заштеда на енергија со тоа што ќе го задржат топол и ладен воздух од влегување или напуштање на вашата соба. Бесплатни сватови во боја на располагање, и обезбедете име на производи и боја или линк и адреса за испраќање, ве молиме, дозволете 3-4 дена да го добиете вашиот SWATCH. Регал недвижнини за филтрирање на светло за филтрирање на саќе се карактеризираат со едноставен механизам за лифт, кој работи со минимални напори со едноставно држење на долната железница и нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина.

Избор на купувачи..