• Неодамнешно
Примарно злато Карат бело злато inri crucifi charm со тркалезен ланец на кабел за отворена врска
zoom_in

Примарно злато Карат бело злато inri crucifi charm со тркалезен ланец на кабел за отворена врска

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дозволете му на верата да игра централна улога во вашиот стил со овој ѓердан на Charm Charm Charm. Направено од полирано 14 карат бело злато, овој текстуриран шарм од 37х20мм го прикажува Исус на крстот и го суспендира од 18-инчен долг кабелски ланец што се поврзува со затворачот на јастог. Овој ѓердан е сигурен дека ќе додаде грациозна талент во вашиот личен стил. Карат : 14 Каратметал Боја : Витхарм со димензии на кауција : 37мм x 20mmchain Димензии : 18-инчен x 1.4mmyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Потекло : Јужна Африка 14kt Бело злато Инри Крусификс шарм : Полиран финиш. Умре удрен. Изработено во 14 KT бело злато. 18 "ланец.

Избор на купувачи..