• Неодамнешно
Машки опуштени вклопени права нога Дунгареј фармерки
zoom_in

Машки опуштени вклопени права нога Дунгареј фармерки

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој пар на оригиналните мачки на Дикис, опуштени фармерки на Дунгареј, е одличен дел од секојдневното парче што треба да го имате во вашиот плакар. Оригинални дики машка опуштена фармерки на Дунгаре : 100% памук. Опуштено вклопување. 2 предни џебови со џеб за монети. 2 џебови. Мулти-употреба џеб на ногата. Затворање на 1 копчиња со летање со патент. Машинско миење ладно.

Избор на купувачи..