• Неодамнешно
Колекции Итн Елегантен Скролувајте Прозорец Валанс, Мудрец Зелена, 58 36
zoom_in

Колекции Итн Елегантен Скролувајте Прозорец Валанс, Мудрец Зелена, 58 36

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Елегантен валанс карактеристики сложени исечоци со извезени рабови и прекрасни цветни и лизгачки детали. Материјалот сличен на свила има прекрасен сјај што додава малку приватност додека дозволува светлината да блесне. Прачка џеб врвот прави виси лесно. Машинско перење. Полиестер; увезени. Бои достапни Во Мудрец Зелена, Крем или Сина Боја. 58"W x 36" L. Колекции Итн Елегантен Лизгачки Прозорец Валанс, Жалфија Зелена, 58 "X 36".

Избор на купувачи..