• Неодамнешно
Дами Еластична Половината Јога Тренингот Панталони Палацо Фитнес Панталони Врвка Џогер Панталони Со Џебови Дневна Одмор Салон Дното
zoom_in

Дами Еластична Половината Јога Тренингот Панталони Палацо Фитнес Панталони Врвка Џогер Панталони Со Џебови Дневна Одмор Салон

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените панталони со права нога се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Палацо Товарни Панталони Со Права Нога, Панталони Со Среден Струк, Еластични Товарни Панталони со Половината.Содржина на пакетот : 1 х Женски Карго Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Материјал : 65% Памук 35% Полиестер.

Избор на купувачи..