• Неодамнешно
Систем Св-Црна 14 Тркала 27 Криптид Гуми Спортист 1000
zoom_in

Систем Св-Црна 14 Тркала 27 Криптид Гуми Спортист 1000

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Доколку сакате Да го замените Комплетот За Хромирани Навртки со Црн Комплет за Навртки, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан.Кога ќе купите комплет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, вклучуваме Комплет За Навртки за Хром без дополнителни трошоци (Заштеди од 20 долари).Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.Достапна е опрема за други машини - Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате во нашата продавница, ве молиме известете не.Ние акции поголемиот дел од она што го продаваме за да се обезбеди да се добие голема цена и вашата нарачка се испраќаат во навремено.Овој Комплет За Тркала И Гуми Вклучува : (4) Систем 3 СТ-3 14Х7 АТВ/ХИВ Тркала - Мат Црна (4/156) 5+2 [14С3-1156] (4) ИТП Криптид (6пли) АТВ Гуми [27х10-14] (1) Горила 10мм х 1,25" Комплет За Навртки И Стебла На Вентили - Хром [К4ЦС-10125ГР] (4) Гумите Се Монтираат На Атв/Хив Тркала ОВИЕ ТРКАЛА ќе одговараат на следниве машини : поларис : Спортист Xp/sp 550, 850, 1000scrambler XP 850 И 1000 моделиовој Комплет нема Да работи На : поларис : спортист Xp 1000 scambler xp 1000 Sscambler xp 1000 Sscambler xp 1000 Sscambler xp 1000 Stire Клиренсот Варира Во Зависност Од Специфичната Машина. ЗАБЕЛЕШКИ : ако имате какви било прашања или грижи во врска со опремата, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ е-пошта ИЛИ телефон пред да нарачате. Секогаш можеме да ја спакуваме секоја гума што ја нудиме на кое било тркало што го нудиме и тие ќе дојдат до вашата врата монтирана и подготвена да се завртка на вашата машина.

Избор на купувачи..