• Неодамнешно
Дете Деца Тапан, Симпатична Форма Разноврсна Дете Музички Инструменти Тапан Играчки За Дома
zoom_in

Дете Деца Тапан, Симпатична Форма Разноврсна Дете Музички Инструменти Тапан Играчки За Дома

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

6 Парчиња Едукативни Бебешки Музички Играчки Комплет Тапани Музички Инструменти Шејкери Удари На Сетови Со Чекан Од Песок Спецификација : Тип На Артикал : Музички инструменти 6 парчиња материјал : Пластика Големина : Прибл. 14 x 7cm / 5.5 x 2.8 in Age : Над 3 Години Пакет Листа : 1 x Drum2 x Песок Чекан1 x Horn2 x Тапан Безбеден И Безбеден : Строго избрани уверени материјали, безбедни и невкусни, достапни за висока температура пареа чистење молекуларна структура стабилна. Цртани Модели : овој комплет за тапани Со Музички Инструменти има забавна форма и слатки цртани модели дизајнирани за децата да ги задоволат потребите на различни личности. Стимулирајте Интерес : Настава и играње, богато совпаѓање на боите дозволете му на бебето да ужива во играњето во исто време, стимулирајте ја неговата активна забава за учење за да му помогнете на бебето рано да научи да знае работи.

Избор на купувачи..