• Неодамнешно
Датум на Денот на мажите на Армитрон, кафеаво сина кожна лента фустан, часовник
zoom_in

Датум на Денот на мажите на Армитрон, кафеаво сина кожна лента фустан, часовник

DEN 638.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останувањето удобно, но сепак стилски е лесно додека го носите овој часовник со кафеава кожна лента од Армитрон. Синото бирање има бели светлечки исполнети маркери со сребрен тон со календарски прозорец на 3 H и бела печатена надворешна минутажа. Ременот се затвора со тока и е отпорна на вода на 100 стапки. Часов на кафеава кожа на Армитрон.

Избор на купувачи..