• Неодамнешно
Иновации Осветлување-Хедли-Лесен Кабел Висеше Мини Приврзок Во Арт Деко
zoom_in

Иновации Осветлување-Хедли-Лесен Кабел Висеше Мини Приврзок Во Арт Деко

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекција : Хедли, Материјал : Месинг, Завршна Боја : Полиран Хром, Ширина : 4,5", Висина : 9,75", Должина : 4,5", Тип На Светилка : Блескаво, Број На Светилки : 1, Моќност : 60 Вати, Cri : 99, Температура На Бојата : 2200 Келвини, Лумени : 220, Затемнето : Да, Рејтинг На Влага : Влажно Оценето, Desc : Иновации во своите најдобри и вистинска Игра Менувач. Едисон се ожени со најдоброто од нашите колекции Френклин и Балстон за да ви даде разновидност на дизајнот и бескомпромисна конструкција. Уредите на едисон се индустриски инспирирани што можат да се прилагодат со стаклени или метални нијанси и од колекциите Френклин и Од Балстон. Вклучува 10 стапки кабел за ткаенина / Наклонет таван компатибилен / челична крошна од 4,75 инчи / Оценета за максимум од 100 вати / Ул/КУЛ Влажна Номинална / Компатибилна Со блескаво, ЛЕР, Флуоресцентни и Халогени светилки. ,-Хедли - 1 Светлосен Кабел Висеше Мини Приврзок Во Стилот На Арт Деко-Висок 9,75 Инчи И Широк 4,5 Инчи-Полиран Хромиран Финиш-Проѕирна Стаклена Боја-Реставрација,Гроздобер,Урбана,Фарма,Арт Нову,Преодна,Традиционална,Рано Електрична,Индустриска,Среден век,Осветлување На Приврзоци,Мини Приврзоци,ЛЕР Компатибилни,Затемнети,Проѕирно Стакло,Стакло Во Форма На Тапан,прилагодливи кабли,влажни Локации,Засводен Таван Компатибилен,Наклонет Таван Компатибилен-616-1п-Компјутер-Г342 Производство : Иновации Осветлување. Семејство : Хедли. Мпн : 616-1П-Компјутер-Г342.

Избор на купувачи..