• Неодамнешно
Недефинирани Подароци XL Congers Фудбал Мамо Дуксер Со Пуловер Со Качулка
zoom_in

Недефинирани Подароци XL Congers Фудбал Мамо Дуксер Со Пуловер Со Качулка

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Вајт Конгерс Фудбал Мајка худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Фудбалска Мајка на Конгерс отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Избор на купувачи..