• Неодамнешно
И мажите надвор од судските кошаркарски шорцеви, до 2xl
zoom_in

И мажите надвор од судските кошаркарски шорцеви, до 2xl

DEN 519.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од пикап игри до секојдневни активности, овие и 1 машки француски шорцеви Тери се одлично за удобен стил на атлетика. Овие шорцеви имаат преклопена еластична лента за половината со вграден прилагодлив влечење за безбедно вклопување и нуди целосен опсег на движење што ги прави идеални за секаков вид физичка активност или спорт. Моделот е 6’1 ”и носи стил на повлекување со големина. Еластична половината со врзана вратоврска. Страничните џебови имаат најважни работи. 100% полиестер француски Тери. Машина за перење. Увезени. Активни шорцеви за мажи од и 1.

Избор на купувачи..