• Неодамнешно
Кошули За Мажи Жени Машки Маици Основи Креативни 3д Шема Печатени Екипажот Краток Ракав Повик Супер Мека Блуза Блузи За Возрасни Мажи Директно Јака Фустан Кошула Ц?
zoom_in

Кошули За Мажи Жени Машки Маици Основи Креативни 3д Шема Печатени Екипажот Краток Ракав Повик Супер Мека Блуза Блузи За Возрасни

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Долг Лесен Фустан Кошули Машки Тенок Машки Фустан Кошули Рег Одговара Гроздобер Фустан Кошула Фустан Кошула Мажи Француски. Удобна И Удобна Облека : Тоа Еден Вид Костум Што Е Лесен За Носење. Машки Фустан Кошули Со Јака И Манжетни Кошула Формална За Мажи Патување Класичен Машки Фустан Кошула Модерен Фит Теле Машки Фустан Кошула. Маиците Направени од полиестер Имаат Добра Отпорност и Способност за Зачувување На Обликот. Уште Повеќе, Материјалот Е Познат И По Својата Еластичност,Дише, Економски И Супер Мажи Фустан Кошула Со Соодветна Вратоврска Мажи Сатен Фустан Кошула Големи И Високи Мажи Трендовски Фустан Кошули Машки Луди Фустан Кошули Машки Фустан Кошула Редовно Се Вклопуваат. Убава Услуга : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас ! Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам! Ако Се Соочите Со Проблеми Кога Ги Користите Нашите Производи, Ве Молиме Побарајте Помош. Тоа е Прекрасна И Деликатна Маица. Тоа Ја Прави Блузата Да Има Квалитет На Постоење Можете Да Ја Измиете Директно Со Машина За Перење Или Рака. Тенок Долг Ракав Кошула Трендовски Машки Фустан Кошули Фустан Кошули за Мажи 3x Скриено Копче Фустан Кошула Мажи Мажи Бенд Дното Фустан Кошули. Стилот На Дизајнирање Со Низок Профил И Мачо Може Да Ја Издржи Вашата Сила И Моќ.Опис на производите : Сезона : Пролет, Лето : должина На Менструалниот Ракав : Краток ракав : Секојдневен, Убав Повод : Лежерен, Работен Материјал : Полиестер што добивате : 1 ЕЕЗ Блузарка Кошула Голем Висок Голем И Висок Фустан Кошули Мажи Машки Фустан Со Долги Ракави Кошула Со Тенок Фит Фустан Со Кратки Ракави Кошула За Мажи Кошула Со Празничен Фустан Суперсофт Материјал : Маичката Е Изработена Од Висококвалитетен Полиестер. Машки Обичен Фит Еднобоен Фустан Со Кратки Ракави Кошула За Мажи Кошули Со Кратки Ракави 4xl Високи Машки Фустани Кошули Со Дезени За Мажи Машка Маичка За Тајло. Што е Најважно, Деновите Ќе Ви Станат Полесно Да се Облекувате Поради Тоа Што Е Карактеристично За сите исти.

Избор на купувачи..