• Неодамнешно
Мароко Стил Цвет Шема Декоративни Дрвени Сликарство Дома Декорација Слика Рамка А4
zoom_in

Мароко Стил Цвет Шема Декоративни Дрвени Сликарство Дома Декорација Слика Рамка А4

DEN 207.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 24см х 32,7 см (А4)Класификација : Уметнички Принт, Декорација, Рамковна Карактеристика : -дизајн Во Правоаголна форма-Класичен дрвен дизајн : Може да одговара на секој декор, формален или секојдневен-Фина изработка и 100% безбедност на животната средина-360 степени ротирачки јазичиња за отворање одзади за лесен пристап-Акрилен фронт : дава јасен поглед на вашата слика и ги зачувува вашите фотографии-прекрасен сопствен подарок за свадби, годишнини, ангажмани, Невестински Тушеви и За Празниците, Како Изложба на Негуваните Спомени и Интересни уметнички дела.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Количината На пакетот со слики : 1 x Арт Печатење овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Мароко Стил Цвет Шема Декоративни Дрвени Сликарство Дома Декорација Рамка За Слика А4.

Избор на купувачи..