• Неодамнешно
Дами Маици Туника Печатени Лабави Кратки Ракави Жени Одмор Стилски Меки Дами Цела Сезона Секојдневна Облека Маици Блузи Подарок За Денот На Мајката
zoom_in

Дами Маици Туника Печатени Лабави Кратки Ракави Жени Одмор Стилски Меки Дами Цела Сезона Секојдневна Облека Маици Блузи Подарок

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

09" Должина : 65cm/25.74" како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Сува дизајн : лесен, мода симпатична графички печатење маица кошула, краток ракав, мека Маичка облека, убаво носат со фармерки, хеланки во секојдневен карактеристики : краток ракав Маици, Лабава Одговара повик лето блузи со трендовски и елегантен Тоа Треба да биде нов омилен плакарот главен.It ќе ви овозможи пријатно искуство со носење во пролет, лето и aut.32" Ракав : 17. Жените Одмор Стилски Плажа Облека Мека Дами Пролет Лето Секојдневен Облека Маици Блузи.67" рамо : 49см/19.29" ракав : 21см/8. Женска симпатична лежерна кратка ракава, женска кошула за летна fall лесно се спарува со другите.

Избор на купувачи..