• Неодамнешно
Рачно изработени Гроздобер Стил Бамбус Виткање Вентилатор Кинески Јапонски Декорација Рака Вентилатор Дома Танц Уметност Подарок Шема Орнаменти Занает P0O6
zoom_in

Рачно изработени Гроздобер Стил Бамбус Виткање Вентилатор Кинески Јапонски Декорација Рака Вентилатор Дома Танц Уметност Подарок

DEN 63.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : Бамбусиз : Должина : 21cmextented дијаметар : 38cm Colour : како што е прикажано пакетот вклучува : 1 парчиња Рачни преклопни фаноти : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете податоците да имаат мало отстапување од рачното мерење. Широко се користи како реквизити за танцување, подарок за венчавки, услуги за забави, декор во домот и канцеларијата, реквизити за изведба на сцени итн. Големина : Затвора 21см/8.27 инчи, Расплетувана Ширина 38см/инч. Лесен и преклопен, убаво се вклопува во вашата чанта кога е затворен, лесен за носење во секојдневниот живот. Вентилаторот за преклопување прифаќа шуплив дизајн на дното, претставувајќи елегантен изглед и класичен стил. Ова е многу убав гроздобер бамбус преклопен рачен вентилатор, изработен од дрво со елегантен модел.

Избор на купувачи..