• Неодамнешно
полнота нејзината тајна чипка без грб и самолеплив градник без прерамки
zoom_in

полнота нејзината тајна чипка без грб и самолеплив градник без прерамки

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

нејзината тајна чипка брадавица покрие градник, 3 ПАРА ВКЛУЧЕНИ : 3 беж парови по пакет, 100% полиестер. УДОБНО : самостојно, улт-тенок, лесен за нанесување и отстранување. ПОКРИЕНОСТ : Ги Покрива вашите гради додека ви дава лифт, убав цветен дизајн. Еднократна употреба : Носете го секој пар еднаш и фрлете. ВОДООТПОРЕН : може да се користи додека пливате.

Избор на купувачи..