• Неодамнешно
Рејлун Дами Ромпер Надвор Рамо Комбинезони Широк Нога Костим За Играње Бохо Шорцеви Лабава Одмор Боди Зелена М
zoom_in

Рејлун Дами Ромпер Надвор Рамо Комбинезони Широк Нога Костим За Играње Бохо Шорцеви Лабава Одмор Боди Зелена М

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, надвор од рамото, половина ракави, цврста боја, широка нога, шифон шорцеви комбинезон. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Во Еднобојна Боја, Шорцеви За Дневна Соба Бохо Палацо, Широка Нога, Полу-Ракав За Одблесокот, Надвор Од Рамото, Ромпер За Комбинезони Од Шифон. Материјал-100% Полиестер. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.Закачете се да се исуши.

Избор на купувачи..